PŘÍPRAVA
NEMOVITOSTI

PROČ SE VLASTNĚ NEMOVITOST MUSÍ PŘIPRAVIT

Fotografie nemovitostí mají při prodeji zásadní roli, zpravidla se jedná o první vizuální kontakt s potenciálním zájemcem. Příprava nemovitosti je nezbytným procesem před samotným focením.

CHRAŇTE SVÉ SOUKROMÍ

Schovejte vše, co se týče Vašeho soukromí. Osobní fotky, pohledy, obrazy rodiny. Toto všechno jsou Vaše soukromé věci, které zaprvé nikdo nemusí vidět a za druhé, nemovitost tak bude působit hotelovým dojmem.

MÉNĚ JE VÍCE

Po několika letech člověk nashromáždí opravdu spousty věcí, ať už těch potřebných tak i nepotřebných. Z polic, prosklených skříní, stolů apod. schovejte věci, které byste například nenašli v hotelovém pokoji. Schovejte ovladače, hračky, kabely apod. Nechte pouze pár dekorací. Cílem je vytvoření krásného prostoru, kde si potenciální kupující dokáže představit, jak tam tráví čas.

KUCHYŇ

Pracovní deska kuchyně by měla být prostorná a vzdušná. Proto schovejte do skříní i spotřebiče jako je varná konvice, toustovač atd. Pokud máte na lednici magnety nebo fotografie, před focením je pro čistý vzhled také schovejte.

NÁZORNÁ UKÁZKA

Všimněte si, jak fotografie působí luxusnějším dojmem pokud jsou z kuchyňské linky odstraněny veškeré nežádoucí předměty. Vytažené žaluzie také udělají své. (HÝBEJTE POSUVNÍKEM)

KOUPELNA

Z koupelny by měli zmizet veškeré kosmetické výrobky, včetně holících strojků, mýdla, zubních kartáčků, šampónů apod. Dobré je vanu obohatit například krásnou svíčkou, či menší květinou.

TIP NA ZÁVĚR

Nemusíte nutně veškeré věci schovávat do skříní či šuplíků. Stačí je naskládat do krabic, které v průběhu focení budeme přesouvat.

Přejít nahoru